Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ KOUPALIŠTĚ 27.4. 2019

2. 5. 2019

 Výsledky rybářských závodů Koupaliště 27.4. 2019

 

Pořadí

Jméno

Ročník narození

organizace

Body

1

Malý Jiří ml.

1985

Korouhev

248

2

Vařák Jiří

1971

Pokojov

217

3

Duba Ladislav

1983

Žďár nad Sázavou

211

4

Hos Martin

1973

Otín

185

5

Křen Jan

1988

Telč

167

6

Malý Jiří st.

1960

Korouhev

160

7

Kosmák Martin

1989

Hamry

145

8

Mann Pavel

1999

Bystřice nad Pernštejnem

129

9

Sobotka Miroslav

1981

Žďár nad Sázavou

110

10

Kolář Michal

1985

Žďár nad Sázavou

101

11

Jozífek Patrik

1997

Žďár nad Sázavou

101

12

Zemen Petr

1952

Žďár nad Sázavou

99

13

Kupka Petr

1976

Nové Město na Moravě

91

14

Janďourek Bohumil

1970

Nové Město na Moravě

91

15

Pavlíček Václav

1969

Polná

90

16

Takács Pavel

1983

Žďár nad Sázavou

89

17

Havlík Jiří

1973

Dalečín

80

18

Mann Pavel

1973

Bystřice nad Pernštejnem

53

19

Chalupa Vít

2002

Nové Město na Moravě

50

20

Merunka Martin

1989

Pohledec

48

21

Daňhel Roman

1971

Bystřice nad Pernštejnem

48

22-23

Šimeček Jiří

1986

Bystřice nad Pernštejnem

47

22-23

Pleskač Jan ml.

2002

Libice nad Doubravou

47

24

Pleskač Jan st.

1971

Libice nad Doubravou

35

25

Kosár Petr

1962

Nové Město na Moravě

26

26

Škorpík Daniel

1995

Písečné

25

27

Horváth Michal

1982

Nové Město na Moravě

22

28

Mokrá Jana

1975

Žďár nad Sázavou

18

29

Skryja Matěj

2005

Ostrov nad Oslavou

16

30

Korbička Stanislav

1960

Bystřice nad Pernštejnem

10

31

Bogaň Jan

1972

Lhotka

9

32-47

Cecava Petr

1964

Dolní Rožínka

0

32-47

Unzeitig Bohuslav

1959

Žďár nad Sázavou

0

32-47

Dostál Pavel

1975

Bystřice nad Pernštejnem

0

32-47

Homolka Ludvík

1956

Ostrov nad Oslavou

0

32-47

Čermák Radim

1970

Bystřice nad Pernštejnem

0

32-47

Janů Jindřich

1938

Nové Město na Moravě

0

32-47

Hlaváč Pavel

1948

Nové Město na Moravě

0

32-47

Sláma Václav

1999

Nové Město na Moravě

0

32-47

Sobotka Jiří st.

1960

Žďár nad Sázavou

0

32-47

Pavlíček Jaroslav

1966

Žďár nad Sázavou

0

32-47

Mann Pavel

1948

Bystřice nad Pernštejnem

0

32-47

Švanda Petr

1940

Nové Město na Moravě

0

32-47

Liška Pavel

1952

Nové Město na Moravě

0

32-47

Jínek Antonín

1967

Nové Město na Moravě

0

32-47

Polášek Petr

1972

Nové Město na Moravě

0

32-47

Jínek Jan

2001

Nové Město na Moravě

0

 

 

 

Závodů se zúčastnilo celkem 47 rybářů.

Nejůspěšnější rybářskou se stala Jana Mokrá ze Žďáru nad Sázavou.

Největší rybu,kapra o délce 56cm,ulovil Jozífek Patrik ze Žďáru nad Sázavou.

Celkem bylo uloveno 22ks kapra ,1ks amura,17ks lína a 145ks ostatních bodovaných ryb.